Uncategorized

Dalin fotot/ E marrin në krahë dhe e hipin në makinë, shihni si duket Alvini pas daljes nga kampi sirian

11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha është jashtë kampit të ferrit ‘Al Hol’. Në fotot e siguruara shihet vogëlushi me një nga përfaqësuesit e organizatës Gjysmë Hënës së Kuqe, i lirë dhe i qeshur. Ai ndodhet në […]

Uncategorized

Aksident i rëndë në Prishtinë

Një aksident i rëndë në mes dy veturave ka ndodhur në Prishtinë, saktësisht te Pallati i Drejtësisë, shkruan Indeksonline. Në disa fotografi shihet se veturat kanë pësuar dëme materiale të mëdha.   Ndërsa ende nuk […]