Uncategorized

E Papritura, Pas Ndarjes Me Norën, Roberti Kapet “M.At” Me Tjetrën, Kush Është Brunja Bukuroshe Me… (Video)

E papritura, Pas Ndarjes Me Norën, Roberti Kapet “M.At” Me Tjetrën, Kush Është Brunja bukuroshe me…Ai ka zgjedhur bregdetin turk për të kaluar disa ditë pushime dhe nuk është vetëm. Pranë tij është një vajzë, […]

Uncategorized

Ja kur do të bie bora e parë në Kosovë

Paralajmëron Sylë Tahirsylaj: Bora e parë do të bie në këtë ditë. Eksperti i meteorologjisë dhe profesori universitar, Sylë Tahirsylaj ka bërë të ditur së nga java e tretë e këtij muaji pritet të ketë […]